Irigylem Andy Weir főszereplőit, mert reális
gondolkodásuknak köszönhetően a jég hátán is megélnének.
Elég néhány szem krumpli, vagy egy hegesztő pisztoly, és a
fizika törvényeinek ismeretében túlélik az apokalipszist. Mivel
gőzöm sincs, van-e valóságalapja ezeknek a téziseknek, ezért
hiszek az írónak, megkajálom a történetet, és még élvezni is
tudom annak ellenére, hogy esetenként egy mukkot sem értek belőle.
Az Artemisben kicsit furcsa volt a női karakter egy férfi
szemszögéből, de biztos, vannak ilyen típusú lányok is.
